Fotogalerie vozidel

Již od roku 1998 se zabývá naše firma autodopravou. Nejvíce přepravujeme tepelné izolace. Disponujeme celkem devíti soupravami. Z toho sedum je velkoobjemových souprav a dvě vozidla na paletový rozvoz. Předpokládáme další nárůst.

 

Slova majitele firmy:

před založením firmy jsem se zabýval sedm let prací ve stavebnictví. Nejdříve jsem se začal zabývat dopravou a protože jsem měl zkušenosti ve stavebnictví a stavební materiál bude vždy potřeba ubíral jsem se cestou přepravy stavebního a zejména pak izolačně tepelného materiálu.

 

A protože mě toto odvětví zaujalo a dalo mnoho zkušeností, rozhodl jsem se toho všechno využít a otevřít si svou vlastní provozovnu s prodejem tepelných izolací.

 

Prodejna byla otevřena od 05.03.2007 na adrese : Příbramská 506, 263 01 Dobříš.

 

Naší předností je, že veškerý u nás zakoupený materiál můžeme dopravit až na místo určení vaší stavby. Při větších odběrech jsme schopni dopravu vyřešit takřka za nulové hodnoty.

 

Josef Cifrain

 

V případě zájmu o naše služby použijte některý z kontaktů . Vaši poptávku s vámi projednáme osobně a případně zašleme cenovou nabídku. Můžete také použít náš Poptávkový formulář na konci této sekce pod obrázky.

Převážíme veškerý náklad do hmotnosti 24 tun mimo nákladů vztahujících se k ADR.

Pokliknutí na obrázek se vám tento zvětší v novém okně.
 


 
Přiložené obrázky:
Iveco Iveco Iveco Iveco Iveco